Baiba Stūrīte

Vertikālās cilnes

Par konsultantu

Vēdiskais astrologs | Vāstu (Indijas Fen Šui) konsultants

Baiba Stūrīte ir vēdiskais astrologs, kas konsultē astroloģijas un Vāstu jautājumos, kā arī veiksmīgi pasniedz vēdiskās astroloģijas, pašizaugsmes un Vāstu kursus Jauno Psiholoģiju Centrā. Darba pieredze: 12 gadi.

 

 

Profesionālā izglītība

  • Vēdiskais astrologs un Vāstu konsultants (Indija)
  • Aštanga un Hatha jogas skolotājs (Indija)
  • Ezotēriskā astrologa diploms (Latvija)
  • Astrologa sertifikāts (Londona)
  • Reiki Meistars un skolotājs (Londona)

Vēdiskā astrologa konsultācijas:

  • Pilna horoskopa izskatīšana, maksa 250 EUR (1 st.)

Konsultācijas laikā palīdzu rast skaidrojumu un piedāvāju praktiskus risinājumus problēmām, kas saistītas ar attiecībām, iekšējās krīzes situācijām, veselību, bērniem, mājām un darbu. Parasti jau konsultēšanas laikā mani klienti izjūt atvieglojumu un nomierinās saistībā ar to problēmu, kas viņus uztrauca pirms tam. Vēlāk enerģija, kas tiek atbrīvota, atmetot bailes, palīdz atrisināt pat vissarežģītākās dzīves situācijas ātri un ar pozitīviem rezultātiem. 

Konsultācijas laikā izklāstu klienta dzīves pašreizējo situāciju neuzdodot jautājumus, ar akcentu uz to, kāpēc klients ir atnācis, kas viņa dzīvē noticis pēdējo gadu laikā, kas notiek tagad un kādi notikumi gaidāmi nākotnē. Konsultācijai gatavojos savlaicīgi, tāpēc ir iespēja iedziļināties horoskopa būtībā, ieraugot karmiskos problēmu iemeslus un atrodot atbildes uz jebkuriem jautājumiem.

Konsultācijai nepieciešams: Dzimšanas datums, vieta, laiks. Attiecību saderības horoskopam arī partnera dzimšanas dati.

Vāstu konsultācija mājai vai biznesam

Konsultācijas maksa - EUR 250,00 (1 st.)

Mājas un biznesa sakārtošana pēc Vāstu ir vieglākais un ātrākais veids, kā izkustināt no vietas situācijas, kas jau sen gaida risinājumu. Pareizs Vāstu jebkurā īpašumā palīdz uzlabot materiālo labklājību, harmonizē attiecības, veselību un enerģētiku, novērš problēmas, samazina šķēršļus dzīvē un aizsargā no nelabvēļiem. Ja jūs plānojiet būvēt māju, biznesa telpas, taisat remontu vai esat iestrēdzis kādā no būvēšanas stadijām, nevarat pārdot kādu īpašumu vai gribat uzlabot jau esošo īpašumu – tad Vāstu konsultācija var palīdzēt jums!

Konsultācijai nepieciešams - Īpašuma pilna adrese, plāns ar atzīmētām debespusēm, kā arī vēlams, bet ne obligāti, redzēt īpašuma bildes (uz telefona). Vienas konsultācijas ietvaros var izskatīt līdz 3 īpašumu plānus.

PIERAKSTS UZ KONSULTĀCIJĀM

E-pasts info@nlp.lv vai pa telefonu 26575571

Konsultācijas vieta: Jauno Psiholoģiju Centrs Rīgā, Kr. Barona ielā 130/2.

Ir iespēja sazināties ar Konsultāciju Centru un vienoties par kādu Jums ērtāku laiku! Epasts: info@nlp.lv vai Tel. 26575571!