Dace Lodziņa

Vertikālās cilnes

Par konsultantu

NLP koučs / hipnoterapeite supervīzora uzraudzībā

 

Gandrīz 20 gadu gadu pieredze starptautiskā uzņēmumā dažādos vadošos amatos, mārketinga, pārdošanas un komunikāciju jomās. Esmu NLP koučinga meistare, apguvusi arī rekreatīvā psihokatalīzes metodi un sistēmfenomenoloģijas pamatus, pašlaik jau 3 gadu apgūstu arī Miltona Eriksona jauno hipnozi Franču pasniedzēju vadībā.

Mans ikdienas vadmotīvs ir dzīvot pēc iespējas saskaņā ar dabu, kura ir mūsu lielākā dzīves izaugsmes trenere, rādot ar savu piemēru pielāgošanās, sadarbības, dažādības un harmonijas māklsu. Mēs katrs savā ikdienas dzīvē saskaramies ar daudzām ierobežojošām pārliecībām, kuras paši esam radījuši, taču šobrīd jau zinātne ir pierādījusi, ka cilvēka spējas mainīites uz sasniegt augstus mērķus ir neizmērojamas. Mans kā trenera uzdevums ir palīdzēt klientam atklāt šīs radošās spējas, radīt efektīvas un pozitīvas izmaiņas, kā rezultātā cilvēka apziņas lauks paplašinās, rodas labākā emocionālā labklājība, efektīvāka stresa noturība un lielākas dzīves izaicinājumu risināšanas spējas. Savā ikdienas darbā ar klientu izmantoju visas savas zināšanas un pieredzi atklājot klienta zempaziņas slēptākos resursus, paplašinot apziņas lauku un veicinot pozitīvas pārmaiņas domās un darbībās, jo kā teicis viens no mūsu gadsimta izcilākajiem domātājiem Alberts Einšteins – “mēs nevaram atrisināt savas problēmas ar to pašu domāšanu, kāda mums bija tās radot”.

 

Par konsultāciju:

Konsultācijas maksa -- Euro 30,00 

Konsultācijas ilgums 1 st.

Valodas: latviešu, angļu.

Ir iespēja sazināties ar Konsultāciju Centru un vienoties par kādu Jums ērtāku laiku! Epasts: info@nlp.lv vai Tel. 26575571!