Laila Kalniņa

Vertikālās cilnes

Par konsultantu

Psiholoģe, NLP meistare, hipnopsihoterapeits supervīzora uzraudzībā

Savu dzīvi uztveru kā izaicinājumu un ceļu. Ceļu, kas kādreiz sācies izvēlēts un lemts, bet turpinās, vijoties caur dzīves piedāvājumiem un izvēlēm. Ir pieturas, kur jāpiestāj un jāapgūst mācībstundas. Manas stundas lielākajos dzīves posmos bijušas saistītas ar valdzinošo mūzikas pasauli, kura atvērusi emociju kalngalus, liekot sirdij iedziedāties, stāvot daudzbalsīga kora priekšā. Tad sekojis likumu izzināšanas periods, kur sausais pragmatisms diktējis savus noteikumus, un tomēr pāri visam iekšēji par sevi nekad nav ļāvis piemirst eksistenciāli mūžīgais jautājums: Kas es esmu? Kur es eju? Kādi ir mani uzdevumi šai dzīvē, kas jāveic tieši man? Esmu atvērta zinībām, iepazīstoties ar visām iespējām, ko man sniedz dzīve un viedi ļaudis. Kā atvērts Vidzemes puses lauku bērns, izmantoju katru iespēju papildināt savu pieredzes bagāžu. Dzīves ceļa līkloči ļāvuši man pēdējos desmit gadus gūt neatsveramu pieredzi, strādājot lielākajos Latvijas mācību centros, daloties ar studentiem apgūtajās zinībās, mācoties no viņiem, uzklausot un analizējot daudzveidīgas pieredzes. Savā ceļā esmu satikusi vienīgi labus cilvēkus, ar kuriem komunikācija devusi tikai prieku un gandarījumu. Esmu sapratusi. ka mācības ir process, kas nekad nebeidzas. Akadēmiskās zinības psiholoģijā, NLP, hipnopsihoterapija, numeroloģija - sarakstu varētu turpināt. Visu apgūto izmantoju gan lektora darbā, gan konsultācijās. Un tomēr par visu gribu teikt paldies saviem vecākiem, kuri man ieaudzinājuši darba tikumu, un  aiz kuriem stāv manas dzimtas spēcīgā enerģija; maniem skolotājiem: Dacei, par iedrošinājumu un atbalstu, kā arī saviem studentiem, no kuriem joprojām mācos.

Biežāk teiksim viens otram labus vārdus, dalīsimies ar to, kas mums ir, un katru dienu pasaulē būs arvien vairāk laimīgu cilvēku. ''Katram cilvēkam vajag vienu baltu ceļu, kas to ved mājās, vajag upi, ko saukt par savu, un vajag akmeni, zem kura paglabāt atmiņu krāsainos stikliņus.'' Esmu ceļā, uz tikšanos...

Konsultācijas maksa - Euro 40,00

Konsultācijas ilgums 1 st.

Individuālās psihologa konsultācijas:

  • zems pašvērtējums, neapmierinātība ar sevi, dzīvi, apkārtējo pasauli;
  • sevis izzināšana, vēlme kaut ko mainīt savā dzīvē;
  • darbs ar emocijām, emocionālās sfēras izzināšana (bailes, dusmas, aizvainojums u.t.t.);
  • dažādas fobijas;
  • zaudējumu pārdzīvojumi;
  • ģimenes attiecību problēmas;
  • dažādu saskarsmes problēmu risināšana;
  • stress, izdegšanas sindroms;
  • aktuālas problēmsituācijas

Ir iespēja sazināties ar Konsultāciju Centru un vienoties par kādu Jums ērtāku laiku! Epasts: info@nlp.lv vai Tel. 26575571!