Maija Irbīte

Vertikālās cilnes

Par konsultantu

Maija Irbīte, hiroloģe ar vairāk kā 30 gadu pieredzi, vēsturniece, Reiki 3. līmenis.

Hiroloģijas speciālisti palīdz izprast cilvēku raksturu, personīgo dzīvi, attiecības un iespējamo karjeru. Cilvēkus vienmēr vilinājis neparastais un noslēpumainais - tas ko varam redzēt rokās. Arī Maiju tas interesēja kopš agras jaunības: „vienmēr esmu ieklausījusies viedos cilvēkos, mācījusies no viņiem, lasījusi grāmatas par hiroloģiju. Vērojusi cilvēku rīcību, viņu raksturu, bet galvenais - lūkojusies rokās (paldies, ka viņi man to atļāva) un meklējusi sakarības starp zīmēm tajās un rakstura īpašībām. Un nonākusi pie noteiktiem secinājumiem, sakarībām. Cilvēks ir laimīgs un apmierināts ar dzīvi, ja ir harmonijā ar sevi, bet harmoniju iegūs, izprotot sevi un savus tuvākos cilvēkus. Saprast sevi, savas vēlmes, talantus un iespējas palīdz hiroloģija - mācība par rokām. Ar prieku dalos savās zināšanās ar cilvēkiem, kuri vēlas sevi labāk iepazīt ar hiroloģijas palīdzību.”

Hiroloģijas konsultācijas ir informācijas bagātas, tomēr jāņem vērā, ka tās apjomu nosaka tieši tas, kādas ir mūsu rokas. Katrs cilvēks ir unikāls, tāpēc konsultācija pie hirologa ir tikai šī konkrētā cilvēka rokām veltīta saruna.

Galvenie jautājumi, kurus var izlasīt rokās.

  • Cilvēka rakstura galvenās iezīmes, personības stiprās un vājās puses.
  • Talanti un spējas, piemērotākie mācību un profesijas izvēles virzieni, iespējamā sociālā realizācija.
  • Personības garīgā izaugsme.
  • Mīlestība, dzīves scenārijs, ģimene, bērni.

!Jautājumā par saderību ar konkrētu cilvēku, nepieciešams šī cilvēka plaukstu foto ar skaidri saskatāmām līnijām un roku virspuses foto (pirksti un nagi).

!Lūgums uz konsultāciju ierasties ar dabīgiem nagiem, bez lakas vai gēla pārklājuma.

Nepieciešamības gadījumā ir iespēja veikt roku testu (speciāli mērījumi), klients pēc tam saņem grafisku un tekstuālu analīzi par 16 galvenajām rakstura īpašībām (varam to nosaukt par HIROSKOPU)

Nopietnas nepieciešamības gadījumā iespējama koriģējošā hiroloģija – kādas līnijas pārzīmēšana. Koriģēšanas pamatprincips, jo mazāk, jo labāk.

Medicīniskie jautājumi netiek apskatīti.

Konsultācijas maksa - Euro 70.00

Konsultācijas ilgums 2 stundas.

Ir iespēja sazināties ar Konsultāciju Centru un vienoties par kādu Jums ērtāku laiku! Epasts: info@nlp.lv vai Tel. 26575571!