Nelda Bailīte - Irmeja

Vertikālās cilnes

Par konsultantu

Nelda Bailīte - Irmeja

NLP meistare un  hipnoterapeite supervizora uzraudzībā

Mums katram ir ejams savs ceļš dzīvē. Mēs vēlētos pa to pārvietoties droši un raiti, lai sasniegtu to, ko katram no mums Dievs piedzimstot vēlējis sasniegt. Dzīves ceļš mūs droši ved cauri dažādām vietām. Aizvijoties līkumos un virzoties taisni, tas uzved mūs te kalnā, te atkal lejā. Brīžam plats, brīžam pārvēršoties sīkā taciņā caur mežiem. Dažreiz tas, liekas, pazūd pavisam. Tad esam apmulsuši un meklējam atbildes. Kad tās atrodam, mūsu ceļš atkal mums parādās plats, gluds un gaismas pieliets.

Arī es esmu pa savu ceļu gājusi, meklējot savu vietu, maldījusies un atkal atradusies, vienmēr saglabājot virzību uz priekšu. Esmu meklējusi pie viediem cilvēkiem, reiki, astroloģijā un numeroloģijā, pie tam vienmēr to darot ar pārliecību un pamatīgi (līdz sertifikātam vai diplomam). Mācību procesā iegūtās zināšanas vienmēr pārbaudu praksē, akli tām neticot, bet „izlaižot caur sevi”- pētot, salīdzinot un pielietojot dzīvē to, ko esmu apguvusi. Savas zināšanas izmantoju gan individuālās konsultācijās, gan dažādās  apmācību grupās.

Šobrīd esmu pateicīga liktenim, kurš man devis iespēju padziļināti apgūt NLP un hipnoterapiju gan Daces Rolavas, gan franču un krievu pasniedzēju vadībā. Hipnoze var likties dīvaina un noslēpumaina, taču tā  ir laba un ātra terapijas forma. Hipnoze palīdz svara zudumam, smēķēšanai, pašvērtējumam un daudzām citām  problēmām. Zemapziņa nosaka mūsu uzvedību, bet hipnoterapija var mainīt negatīvu domāšanu. Hipnoterapijas mērķis ir īsā laika sprīdī noteikt  un atrisināt problēmu, netērējot laika resursus  „rakņājoties”  pagātnē.

Ar iegūto zināšanu palīdzību esmu kardināli uzlabojusi savu dzīvi un jūtu milzīgu gandarījumu, kad izdodas palīdzēt arī citiem atraisīt dzīves samezglojumus. Lieliski ir vērot, kā cilvēks pats sev palīdz izmainīt dzīvi, atrisināt problemātiskas situācijas, pārvarēt savas bailes, saprast notiekošo, attīstīt sevī iespējas un virzīties uz priekšu.

Viss jau tagad ir mūsos – visas mūsu iespējas un resursi. Tikai mainot savu attieksmi pret dzīvi, mainās uz labu arī pati dzīve un apkārtējie cilvēki. Tikai dažreiz par to aizmirstam un sapinamies. Ja tādos brīžos cilvēks mani atrod, esmu pateicīga par iespēju paņem viņu pie rokas un pavadīt brīnišķīgajā ceļā uz viņu pašu. Bez viltus un māņiem. Ar cieņu, labestību un mīlestību. Es neesmu burve, es tikai mācos. Un man ļoti patīk tas, ko daru. Es esmu ceļā! Uz satikšanos!

Par konsultāciju:

Apvienojot klienta vēlmi un līdzdalību ar manām zināšanām un pieredzi mēs varam risināt daudzus jautājumus, kas dos iespēju dzīvot harmoniski un būt laimīgam:

  • savstarpējā sapratne ar tuviniekiem;
  • attiecību uzlabošana ar apkārtējiem ( arī darbā);
  • pārliecība par sevi un pašapziņas celšana;
  • atbrīvošanās no ierobežojošām pārliecībām;
  • prasme saskatīt mērķi un uz to virzīties;
  • prasme pārvarēt bailes, aizvainojumus, trauksmi, dusmas, skumjas un sāpes;

Konsultācijas maksa:  26 EUR (18,27 LVL)

Konsultācijas ilgums:  1 st.

Konsultācijas vieta: Valmiera

Iepriekšēja pieteikšanās pa telefonu 29296590