Par mums

Laipni lūgti "JPC" Konsultāciju centrā! Mēs ļoti priecājamies, ka mūsu speciālistu konsultācijas pēdējā laikā gūst arvien lielāku popularitāti Jūsu vidū!
 
Ceram, ka šeit Jūs atradīsiet tieši Jums vispiemērotāko un vajadzīgāko konsultantu savas dzīves dažādu jautājumu noskaidrošanai.
 
Katram speciālistam ir vairāki pieņemšanas laiki gandrīz katru dienu. Lai tos noskaidrotu un pieteiktos uz konsultāciju, lūdzam zvanīt 26575571 vai rakstīt konsultacijas@nlp.lv
 
 Visi konsultanti ir savas jomas speciālisti un mūsu centra pasniedzēji, absolventi vai joprojām turpina sevi pilnveidot kādā apmācības programmā. Viņu zināšanas, attieksme un personības šķautnes ir pārbaudītas un zināmas.
 
Mūsu konsultantu loks ir plaša un arī turpinās paplašināties - hipnopsihoterapeiti, psihologi, kouči, numerologi, astrologi, hiroloģe, somatopsihologs, aura-somas speciāliste. Tajā visā Jums palīdzēs orientēties apraksti par konsultācijām un konsultantiem. Ja tomēr Jums vēl radīsies kādi jautājumi vai neskaidrības, tad labprāt atbildēsim uz tiem pa tālr. 26575571 vai e-pastu konsultacijas@nlp.lv.